Destek

Website Top List

Reklam

Simple Social Network Script

Avatar chat sanalika benzeri sohbet scriptidir. Scriptde her hangi bir şifreleme yoktur. Kafanıza göre takılabilirsiniz.

Rar Pass: gamescripti.blogspot.com


Imperia Online web tabanlı, multiplayer orta çağda geçen bir rpg strateji oyunudur. Sadece internet üzerinden oynanır.

Rar Pass: gamescripti.blogspot.com


Slither io Nedir?

Klasik yılan oyunun multiplayer versiyonudur.
Küçük bir yılan olarak başlar ve çevrenizdeki ışık kümlerini yiyerek büyürsünüz. Size çarpan yılanlar ölür ve sizde o yılanlardan çıkan ışık kümelerini yersiniz.


Agar.io Nedir?

Agar.io tarayıcı üzerinden oynan multiplayer türünde bir oyun. Oyundaki amacınız; rakiplerinize yem olmadan küçük topları toplayarak karakterinizi büyütmek ve sizden daha küçük olan agarları yemek ve zirveye oturmak.

Agar.io Nasıl Oynanır?

Karakteriniz mouseyi izler ve bu şekilde karakterinize yön verirsiniz. "Space" tuşu ile bölünür. "W" tuşu ile parçalara ayrılır.


Rar Pass: gamescripti.blogspot.comTransformice, takma adları Melibellule (gerçek adı Mélanie Christin) ve Tigrounette (gerçek adı Jean Baptiste) olarak bilinen Fransız tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bağımsız çok oyunculu bir platform tarayıcı oyunu. Melibellule oyunun grafiklerini tasarlarken, Tigrounette fonksiyonlarla uğraşmıştır.

Milyonların tutkunu olduğu Travian oyunun scriptine ücretsiz sahip olabilirsiniz. 
Sorunsuz şekilde çalışan bu oyunun dili %100 Türkçe olmakla birlikte bir çok özelliği de çalışmaktadır.

#Saldırı,ticaret,mesaj,destek vb. etkin sorunsuz.Mesajlar,raporlar sorunsuzdur her türlü rapor gelir mesajlar sorunsuzca gözükür.
#%100 T4 Madalyalar kesinlikle ama kesinlikle en ufak sorunu bile yoktur. Admin hesaptan Madalya Güncelle tıklayarak sorunsuzca madalya verebilirsiniz.
# İnstall %100 Türkçedir ve  kolay kuruluma sahiptir.Görev Bugu giderilmiştir.
#Bakiye Sistemi Gümüş Sistemi: Diyelimki altın sattınız 200 altın satarsınız otomatik sistem 100 gümüş verir 100 gümüşe plus üyelik alınır yani çok geliştirilmiş. Tamamen Bugsuz.
#Köy Puanları sorunsuz.Top 10 sorunsuz.Cermen/Roman/Galya şeklinde kademeli bir sıralama mevcuttur
.
RAR PASS: gamescripti.blogspot.com